22 Temmuz

2019

Oral seks nedir,mükemmel oral seks sebep yapılır?’’ adlı imla her sabah tahminen 1500 şahıs doğrulusunda okunmakta. Harika oral seks inşa etmeyi kadınlar ve genç kızlar için 10 tavsiyenin yer aldığı o yazdığım makaleyi da okumak dilerseniz,bu makalenin sonundaki linke tıklayabilirsiniz. Bu yazımda ise,erkeğe oral seks inşa etmek için en en uygun pozisyonları sebepleri ile açıklayacağız.

Erkeklerin sevdiği oral seks pozisyonları

Kayak pozisyonu

İngilizce ‘’sliding’’ olarak malum kayak pozisyonunda erkek yan yatar,kadın kafası ve dudakları penise eşit ileriki şeklinde tam ters istikamette yatar.Bu pozisyon,kadının oral sekste en ferah edeceği oral seks yöntemidir. Nedenleri ise; Sırt üstü yatan erkeğe oral seks yapmış bayanın boyun ve sırt kasları zorlanır,bu zorlanma ağrı ve kramplara yol açabilir. Kadın kayak pozisyonunda oral sekste uyarabileceği bütün noktalara basitçe ilişki edebilir (testisler,penis,kasıklar). Oral seks sırasında ,erkeğin uyarılmasından devasa beğeni aldığı popo ve anüse, kayak pozisyonunda bayan kolaylıkla erişebilir.

69 Pozisyonu

Karşılıklı beğeni vermek dendiğinde ilk akla gelen pozisyon kuşkusuz 69 ‘dur. Kadınla adamın bu pozisyonda vücutlarının aldığı biçim 69 rakamına benzediği için,ismi 69 olarak kalmıştır. 69 pozisyonunda hem erkek hatta bayan eş zamanlı oral seks yapılabilir.Bu pozisyon için ehemmiyetli uyarım ise; Şayet adamın daha çok beğeni almasını ve dilediği gibi orgazm olmasını istiyorsak,onun üstte bulunduğu 69 ‘u seçenek edin. Eğer ona harika oral tecrübe yaşatarak rahatlamasını istiyorsak siz üstte olun. Tavsiyem;Siz üstte olursanız, henüz zevkli bir oral sekse imza atabilirsiniz.

69 Pozisyonu /2. Versiyon

Bu pozisyon nihai senelerde trend olan ve 69 ‘un konumunu alacak gibi gözüken yeni sürüm. Yine 69 gibi inşa ediliyor fakat,erkek bu pozisyonda ayaklarını yatağa düz uzatmıyor,baza başlığı gibi yüksek bir yere koyuyor. Peki sebep yeni sürüm 69 pozisyonu bu kadar tanınmış oldu? Aslında sebepleri basit; Eğer erkek ayakları beden hizasından henüz yukarıda bir yere uzatırsa,kadın oral seks yapar iken penis dahil bütün genital bölgeye henüz basit ulaşır. Yani,hem bayan için fiziksel bir zorluk olmaz hatta adamın oral seksten alacağı haz artar.Ayrıca bacakların vücuttan üstte olması penise daha çok kan gitmesini sağlayıp daha çok sertleşmesini sağlar.

Köprü Pozisyonu

Kadının sürt üstü uzandığı adamın,penisini bayanın ağzına eşit getirerek oral seks yaptırdığı en classic pozisyonlardan birisidir. Ağıza ilişki eden penis bir köprüye benzediği için bu ismi almıştır. Bu pozisyonun üstünlüğü,erkeği zevkten çıldırtan pozisyonlardan birisi olmasıdır.Kadın için farklı bir basitliği ve üstünlüğü yoktur. Hatta, bayanın boyun ve sırt kaslarını zorlaması,diğer erojen bölgelere erişim sağlamaması,küçük penise yapıldığında henüz zor olması gibi dezavantajları mevcuttur. Bu pozisyonda oral seks uygulanan adamın,kadının ağzına boşalması ise yüksek ihtimaldir. Eğer deep throat (penisi köküne kadar ağza alma ) ve oral sekste ağıza boşalmadan beğeni alan bir bayansanız,hoşunuza gidebilecek bir oral seks pozisyonudur.

Sahip/Köle Pozisyonu

Argoda ‘saksafon çekmek’’ olarak malum oral seks için bir başka pozisyon ise adamın yatak kenarında ayakta bulunduğu,kadının önünde yatarak oral seks yaptığı sahip/ köle pozisyonudur. Bu pozisyonda oral seks uygulanan erkek,egosu okşandığı için defa beğeni alır.Ters açıyla penisin ağza girmesi de erkeği aşırı tahrik eder. Anal bölgeye en ferah ulaşılan pozisyonlardan birisi olması başka üstünlüğü. Bu pozisyonun dezavantajları ise;Kadının başı boşlukta gerçekleşir ise sekse konsantre olması zorlaşabilir.O nedenle kafasının altını yastıkla desteklemelidir.

Erkek ayakta oral seks pozisyonu

Penisin maksimum sertliğe ve kalınlığa vardığı oral seks pozisyondur.Ateşli bir sevişme yaşam sürdürmek istiyorsak,kocanıza ya da erkek arkadaşınıza kesinlikle bu pozisyonda oral seks yapmanızı tavsiye ederim. Pozisyonun zorlukları;Erkek birden zevke gelip deep throat denemesinde bulunabilir ve kusmaya yol açabilir.Kadın sert tabanda dizlerinin üstünde olursa ağrı ve anlaşma yaşanabilir.

Bu yazımda ise,kadınların en fazla beğeni aldığı oral seks pozisyonlarını resimli olarak izah edeceğim. Dilerim bu yazı,eşine ya da kız arkadaşına harika oral seks inşa etmeyi erkeklere yararlı gerçekleşir.

Kadınların en fazla beğeni aldığı oral temas pozisyonları

Misyoner Pozisyonu

Klasik cinsel birleşme pozisyonu olan misyonerde bayan alta yatar,erkek üstüne çıkıp cinsel temasa girilir. Misyoner pozisyonunu oralde kullanmak,yani bayan sırt üstü yatarken ona oral seks inşa etmek,en sık seçenek edilen yöntemdir. Özellikle bakire genç kızlar ve yeni evli çiftlerin seçenek ettiği classic pozisyonun üstünlüğü,kontrolün kadında olmasıdır. Ancak daimi aynısı pozisyonda oralle orgazm yaşam sürdürmek,bir müddet ardından sıkıcı duruma gelebilir.Bu nedenle alttaki yeni ve değişik oral seks pozisyonlarını denemenizi öneririm.

Yüze oturma

İngilizce ismi ‘’face sitting’’ olan yüze oturma pozisyonu fazlası vakit fetiş için kullanılsa da,kadınları en fazla tahrik eden oral sex pozisyonlarından birisidir. Nedeni ise; Erkek dil ve dudakları ile kadının bütün genital alanlarına (vajina,klitoris,dudaklar,anal bölge) basitçe erişebilir. Aynı vakitte boşta kalan elleriyle de değişik uyarımlar yapılabilir. Bu pozisyonun bir başka üstünlüğü da,kadın en fazla tahrik bulunduğu bölgelerini adamın ağzına arzuladığı gibi eşit getirebilir. Yani bu pozisyon bayana harika bir hareket serbestisi verir. Yüze oturma pozisyonunda ilgi edilmesi lüzumlenen nokta ise;Kadın aşırı zevke gelip adamın yüzüne defa bastırmamalı ve onu nefessiz bırakmamalıdır.

Doggy Pozisyonu

Kadının dizleri üstünde bekleyip adamın arkadan yaklaşarak cinsel temas yaşadığı pozisyon olan doggy(köpek pozisyonu),oral temas için de idealdir. Arkadan dil ve dudakları ile kadını uyaran erkek,elleriyle de değişik uyarımlar yapılabilir. Doggy pozisyonunda oral sekste öncelikli uyarım anal bölgeye ve vajina dudaklarına yapılır. Klitorise erişim bilhassa şişman bayanlarda olası olmayabilir.

Yatak Kenarı

Erkek yatağın kenarında dizleri üstünde oturur.Kadın bacaklarını açıp,erkeğin omuzlarına atar,genital bölgesini adamın ağzına yaslar. Yatak kenarında oral seksin en devasa üstünlüğü,erojen bütün bölgelere ferah erişim sağlamasıdır. Dezavantajı ise,uzun süren bir yatak kenarında oral temas,erkeğin boyun bölümünde ağrıya yol açabilir.